loader

Sizin İçin Tasarlıyoruz.

1955 Yılında küçücük bir kasabada marangoz atölyesi olarak zanaatkar baba Süleyman KENAR tarafından başlayan serüvenimiz ; mesleki eğitimi sonrası baba mesleğini devam ettirmeye karar veren oğul Hüsnü’nün mobilya üretim sevdası ile 1996 yılında istanbul’da devam eder. Ancak farklı olmalıydı, fark yaratmalıydı, tüm ürünleri kendi tasarımı olmalıydı ve marka yaratmalıydı. Bu anlayışla çevre dostu ürünlerden AB kriterlerine uygun ürünleri mağaza mobilya ve dekorasyon üretimi konusunda branşlaştırarak ülkemizin ilk ve tek “GSM BAYİ DEKORASYON” firması olarak farklılığını ortaya koymuştur.

Kenar ailesine katılan tüm çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve önem ile başarının ekip mantığından geçtiğine inanan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yönetim anlayışımızla kendi tasarımlarımız olan patentli ürünlerimizi, yerinde ücretsiz keşif,proje ve montaj desteği sağlamak sureti ile iki yıl garantili olarak ülkemizde ve 26 ülkede tüketicilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

“ TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ”ni ilke edinen firmamız , mağaza mobilyasında moda belirleyen, fonksiyonel, estetik ve şık tasarımlı ürünlerimizle ve uygun fiyat politikamızla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışımızı devam ettirerek dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Kendi alanında tek ve rakipsiz Türk menşeli dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ

Fonksiyonel, şık ve estetik tasarımlı, en güvenli ve en ekonomik ürünler sunmak, her yerde ve her zaman standart olmak.

Hızlı Teslimat
7 / 24 Destek
Orijinal Ürün
0532 254 29 79